Wesele pełne kolorów

652
652
Podziel się

Wybór optymalnej kolorystyki wesela

Kolorystyka wesela jest ważna, ponieważ nadaje ona uroczystości określony styl, charakter oraz wdzięk. Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego człowieka. W tym dniu spotyka się rodzina, która przyjeżdża po to, aby zobaczyć miłość dwojga młodych ludzi i dzielić ich radość, wspólnie bawiąc się z nimi i dając im wyjątkowe prezenty. Wesele jest tak ważne, że warto podkreślić je odpowiednim kolorem. Gdy wybrana zostanie kolorystyka, wówczas kwiaty, ubrania oraz dekoracje powinny być przygotowane zgodnie z nią. Najlepiej pod uwagę wziąć własny ulubiony kolor.

Nawet, gdy są to dwa różne odcienie różu lub  błękitu. Można je uzupełnić innymi odcieniami, aby złagodzić zbyt cukierkową kolorystykę. Nigdy nie polegaj na opiniach innych osób, które sugerują to, co jest najbardziej popularne. Masz czas na egoizm oraz własne wybory w kwestii kolorystyki oraz Twojego wesela.

shutterstock_95805376

Możesz wybrać się do sklepu z artykułami ślubnymi i poprosić o prezentację palety kolorystycznej. Stamtąd zaczerpniesz inspirację lub utwierdzisz się we własnym wyborze. Czerwień, pomarańczowy, odcienie złota lub żółty są idealne na jesienne wesele, podczas gdy biel, błękit, srebro zaleca się podczas organizacji wesela zimą. Magazyny dla młodej pary mogą sporo podpowiedzieć. Zieleń, róż, purpura oraz pomarańcz są znakomitymi odcieniami na wiosnę, gdy wszystko się rodzi, rozkwita, a ludzie czują, że w ich życie wkracza nowe. Może przyjaciółka zainspiruje Ciebie? Może wybór będzie kwestią impulsu? Kto to może wiedzieć.

Jeśli chcesz kogoś spytać o radę, to najlepsza będzie Twoja mama. Ona zna Ciebie najlepiej, wie, które kolory w pełni wyrażą Twoją osobowość oraz wydobędą Twoje naturalne piękno. Wybierz kolorystykę wesela sama albo z mamą, a na pewno poczujesz radość z takiego wyboru. Kolorystyka powinna być spójna i obecna w dekoracji sali, strojach gości, kolorze auta, którym młoda para pojedzie do ślubu, kolorze bukietu ślubnego. Niech będzie ona motywem przewodnim wesela.

Tagi dla tego wpisu