1188
Podziel się

Choć wiele osób decyduje się na przejazd na ślub luksusowym samochodem, my możemy zastanowić się nad czymś bardziej wyjątkowym. Tak naprawdę na samochodzie nie zamykają się możliwości, czym możemy podróżować do kościoła. Poniżej kilka pomysłów transportu dla wymagających, dowcipnych lub przygodowych państwa młodych.

bryczki Bryczka powożona przez konie – taki środek transportu z pewnością spodoba się osobom, które cenią klimat dawno minionych czasów. Rytmiczny stukot kopyt, niewielka prędkość, wygodne fotele – to wszystko sprawia, że na przejazd bryczką decyduje się wiele par. Wybór ten sprawdza się jednak przede wszystkim w słoneczne i suche dni. Koszt wynajęcia bryczki do ślubu wynosi kilkaset złotych, czasami podawana jest również cena za kilometr. Świetnym pomysłem może być również wynajęcie karety, która spełni kobiece marzenia o prawdziwie bajkowym ślubie.

Bardziej odważni państwo młodzi mogą się również zdecydować na jazdę konną, na tę opcję powinny się jednak zdecydować tylko osoby, które mają w tym już pewną wprawę (w innym przypadku może być to zbyt ryzykowne).

Do ślubu rowerem – pomysł może wydawać się dziwny, ale na pewno spodoba się osobom, które na co dzień są zapalonymi rowerzystami. Kto wie? Może uda nam się namówić gości i wszyscy razem pojedziemy rowerami?

Motocykl jako sposób przewozu państwa młodych to też znakomity pomysł, który z pewnością sprawdzi się, jeśli (podobnie jak z rowerem) lubimy jazdę motocyklem także na co dzień. W przypadku motocyklu i roweru trzeba jednak koniecznie uważać na suknię panny młodej! Oba pomysły najlepiej realizować w przypadku ładnej pogody.

Autobusem, tramwajem… Sposób podróżowania dla oszczędnych i ekologicznych państwa młodych. W garniturze i białej sukni z pewnością zrobimy furorę wśród pozostałych pasażerów. Przejażdżka autobusem może być także świetną okazją do wykonania niestandardowych fotografii.

Tak naprawdę do ślubu podróżować można prawie każdym pojazdem – im dziwniejszy tym zabawniej oraz bardziej efektownie. Niektórzy państwo młodzi decydują się na transport traktorem, rikszą, a nawet na łyżworolkach (możemy namówić przyjaciół by jechali z nami!). Wszystko zależy od naszej wyobraźni!

Tagi dla tego wpisu