Co pod ślubną sukienką?

667
667
Podziel się

para młoda

Jaką bieliznę nosić pod ślubną sukienką?

Ślubna suknia powinna być elegancka i dopasowana do figury panny młodej. Bielizna nie może być zbyt widoczna i przebijać przez sukienkę. Niezłą bieliznę kupuje się w drogich sklepach oraz w internecie, na specjalistycznych stronach internetowych. Odzież z second handu jest dyskusyjna, ale na aukcjach internetowych są dostępne niezłej jakości bieliźniane atrakcje w dobrej cenie. Dobrze, gdy bielizna nie ma szwów, ponieważ one są najbardziej widoczne. Wyszczuplające majtki, gorset oraz wszystko to, co spłaszczy niepożądanej okrągłości na pewno przyda się pannie młodej.

Bielizna powinna być biała, gdy suknia jest biała. Pod błękitną, kremową lub różową sukienką może znaleźć się bielizna kolorowa. Bieliznę kupić można także w standardowych sklepach, ale jej rozmiary są ograniczone, jakość także nie jest najlepsza. Zasobne finansowo panny młode mogą zamówić bieliznę na miarę, ale koszt jej uszycia dla danej panny młodej może osiągać aż 2000 złotych. Niewiele panien młodych ma szansę na zamówienie bielizny na miarę.

Nigdy nie wolno kupować bielizny w ciemno, bez wcześniejszego jej mierzenia. Jeśli już tak się zdarzy to należy zastrzec prawo zwrotu takiej bielizny. Bielizna panny młodej powinna być uszyta z jedwabiu lub bawełny znakomitej jakości. Każda panna młoda ucieszy się taką odzieżą, a jej ciało odczuje lekką pieszczotę. Podsumowując, nie należy lekceważyć bielizny, ponieważ ona podkreśla i modeluje figurę panny młodej w tym najważniejszym dniu. Warto wydać kilkaset złotych, aby podkreślić optymalny efekt i dodać urody pannie młodej. Oszczędzanie na bieliźnie może przynieść fatalne efekty.

Tagi dla tego wpisu