2736
Podziel się

Przygotowując sobie listę rzeczy do załatwienia w trakcie do przygotowań do ślubu i wesela, nie wolno zapomnieć o tak istotnych dwóch sprawach. Jest to zadbanie o wygląd kościoła i sali weselnej.

Dla osób nie zaznajomionych z tematem, mogą to być sprawy zupełnie nieistotne, lecz w trakcie rozwoju spraw okazuje się to bardzo istotne. W przypadku dekoracji kościoła, w większości wypadków koszty są podzielone na wszystkie pary biorące w tym dniu ślub. I niestety tutaj może się pojawić kłopot, gdyż każda z panien młodych chciałaby, aby wystrój pasował do jej dodatków do strojów.

Space (14)W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest przygotowanie zdobień w kolorach neutralnych na takie sytuacje, czyli niewielkie bukiety kwiatów w białym kolorze. Natomiast w przypadku sali weselnej, wszystko jest podporządkowane wizji państwa młodych. Zatem wszystkie balony, wstążki, kwiaty, obrusy, chusty itp. są takie by pasowały do kolorystyki i tematyki zgodnie z zamysłem młodych. Często państwo młodzi decydują się na jedną myśl przewodnią lub kolorystykę, która im najbardziej odpowiada, wtedy wybór wszelkich dodatków i elementów zdobniczych jest temu podporządkowana i decyzje o ich wyborze są o wiele łatwiejsze. Wtedy każda wstążka, bukiet kwiatów, balonik, czy nawet zaproszenia ślubne tworzą jedną całość dzięki czemu, wszyscy goście będą mieli poczucie luksusu i dobrze zaplanowanego wesela i ślubu od początku do końca.

Jewelry & Accessory (17)Wspominając o dodatkach warto zwrócić szczególną uwagę na zaproszenia ślubne, gdyż one jako pierwsze dają przyszłym gościom weselnym pojęcie o zamyśle i planie przyszłych małżonków na wygląd całej ceremonii. Zaproszenia ślubne, dzięki ogólnej dostępności usług poligraficznych mogą w pełni odpowiadać zamysłowi artystycznemu, w postaci koloru, struktury, kształtu i dodatków jakie możemy zastosować tworząc projekt, a potem wykonując zaproszenia ślubne.

Tagi dla tego wpisu