3657
Podziel się

Przygotowując się do własnego ślubu trzeba być pewnym, że trzeba zadbać o każdy nawet najmniejszy szczegół, tak by wszystko idealnie się zgrywało. Takimi wydawałoby się, że szczegółami są dekoracje, które mają się znaleźć na i przy stole weselnym. Jak wiadomo nie jest to bez znaczenia jak ten stół będzie wyglądać. Mianowicie musi się on niejako zgrywać z resztą sali, inaczej jeśli nie będą dopasowane kolory to może to bardzo mocno razić w oczy.

Zatem w pierwszej kolejności należy zdecydować się na kolorystykę tego typu dekoracji. Teoretycznie najpopularniejszymi kolorami w takich chwilach jest biel, złoto czy odcień bordowego. Jednak nie brakuje odważniejszych aranżacji w odcieniach fioletu, zielonego czy też niebieskiego. Jeżeli wszystko zostanie zorganizowane i zaplanowane ze smakiem i brakiem przepychu, to można być pewnym sukcesu.

Po wyborze kolorów, czyli w jakich kolorach będą obrusy, serwetki, w jakich kolorach będą pokrowce na krzesła a także czy sufit będzie podwieszany jakimiś materiałami, to też musi się to wszystko bardzo ładnie zgrywać. Kolejnym ważnym elementem dekoracji tego można rzec rejonu jest miejsce pary młodej oraz świadków. Mianowicie to miejsce trzeba odpowiednio wyróżnić. Albo mają oni osobny stolik, albo są oni usadowieni po środku wielkiego stołu.

Nad ich miejscami zwykle zostają powieszone takie dekoracje jak wielkie serce z balonów, czy napisy życzące wszystkiego najlepszego młodej parze. Tutaj jest już kwestia gustu pary młodej, tak by się nie czuli tymi dekoracjami przytłoczeni. Inną ciekawą dekoracją bardzo często stosowaną na stołach weselnych są karneciki imienne, tak by nikt nie miał dylematu gdzie i obok kogo usiąść. Często takie bileciki można zamówić u tego samego producenta, u którego były zamawiane zaproszenia ślubne, tak aby zgrywały się one w jedną spójną całość.

Tagi dla tego wpisu