Drugie wesele jest inne

622
622
Podziel się

Jewelry & Accessory (37)

Planowanie drugiego wesela

Rozwiodłeś się lub rozwiodłaś, po pewnym czasie poznałeś kogoś lub poznałaś i planujesz drugie wesele. Nie wiesz jednak w jaki sposób je przygotować i czy obowiązuje pewna etykieta w tej kwestii. Zanim zaprosisz gości na wesele przygotuj ich na tę zmianę w Twoim życiu. Mogą czuć się nieswojo, pamiętać Twój pierwszy ślub i pierwszą małżonkę, dlatego przygotuj ich na wielką nowinę. Pomyśl jakich prezentów potrzebujecie jako para do wspólnego gospodarstwa domowego. Sporządź listę prezentów i roześlij ją gościom – nie dostaniecie w ten sposób na przykład dziesięciu ekspresów do kawy czy dwudziestu obrusów.

Drugie wesele jest inne od pierwszego – bardziej stonowane. Panna młoda nie może wystąpić w bieli, raczej niech wybierze kremową, błękitną, jasnoróżową suknię lub elegancką garsonkę w stonowanym kolorze. Bez ekstrawaganckiej biżuterii, butów na obcasach, ostrego makijażu. Elegancja jest jak najbardziej pożądana. Biel symbolizuje dziewictwo. Podczas drugiego ślubu nie ma o tym mowy. Może nie trzeba urządzać wielkiego wesela, lecz wystarczy skromna ceremonia? Subtelne zaproszenia, stonowane przyjęcie weselne, elegancki obiad z muzyką w tle, elegancja – drugie wesele nie musi być tak huczne, jak było pierwsze.

Nie macie już dwudziestu lat, Wasza miłość jest dojrzała, nie potrzebujecie całej ostentacji właściwej ludziom młodym. Jeśli macie dzieci to mogą one stać się ważnymi uczestnikami uroczystości ślubnej. Mogą być Waszą pomocą i wsparciem, najlepszą oprawą tego wspaniałego dnia. Możecie je elegancko ubrać i zaangażować w weselne zajęcia. Wszystko zależy oczywiście od wieku dzieci.

Drugie wesele jest inne

Object (50)Drugie wesele jest odmienne od pierwszego. Bardziej dyskretne, spokojne oraz stonowane. Najważniejszy jest udany związek i miłość, a wesele w tym przypadku schodzi na dalszy plan. I dobrze. Czas na dojrzałą miłość i dojrzały, udany związek. W końcu nie wesele jest najważniejsze, ale życie, które następuje po nim. I takiego udanego życia Wam życzymy.

Tagi dla tego wpisu