Elegancka fryzura tworzy pannę młodą

625
625
Podziel się

Elegancka fryzura tworzy elegancką pannę młodą

Wedding (73)

Fryzur odpowiednich na ślub jest sporo. Wszystko zależy od długości włosów panny młodej oraz jej upodobań. Dobrze dobrana fryzura podkreśla osobowość. Dodaje elegancji, czaru i powabu. Elegancka panna młoda powinna być pięknie uczesana. Fryzura jest tak ważna, jak suknia ślubna. Panny młode więcej czasu poświęcają na zakup lub wypożyczenie odpowiedniej sukni ślubnej, kupno butów, biżuterii oraz wszelkich dodatków. Tymczasem dobrze dobrana fryzura jest najważniejsza. Wizyta u fryzjerki i kosmetyczki dopełni uroku i przyczyni się do zadowolenia panny młodej z własnego wyglądu. Dzięki staraniom fryzjerki i kosmetyczki będzie wyglądała niczym prawdziwa księżniczka. Pięknie wyglądają koki oraz upięcia, w których umieszcza się małą koronę, a do niej przymocowuje welon.

Jeśli panna młoda rezygnuje z welonu to jej włosy może zdobić duży kwiat, wpięty fantazyjnie w kok czy nawet krótkie włosy. Niektóre panny młode wolą fryzurę na rusałkę i rozpuszczone długie włosy. Inne lubią mieć w nich wianek z kwiatów lub pojedynczą ozdobę, na przykład dużą spinkę zdobioną perełkami. Najczęściej są to sztuczne perełki. Kwiaty są nieodłączną częścią stylu wesela. Piękne kwiaty we włosach podkreślają kobiecość i niewinność panny młodej. Najbardziej popularne są róże oraz orchidee. Węzeł z włosów spoczywający na karku także wygląda bardzo elegancko. Niektóre panny młode wolą plecione warkocze przymocowane do głowy, inne nie mogą sobie pozwolić na taką fryzurę, bo mają krótkie włosy. Ładnie wyglądają sznury pereł fantazyjnie umocowane na włosach. Jeśli panna młoda ma długie włosy to pole do popisu jest większe. Przy bardzo krótkich włosach trzeba ograniczyć się do welonu.

Jewelry & Accessory (43)

Włosy średniej długości pozwalają na wpinanie kwiatów i lekkie upięcia. Pewne jest jedno: koniecznie trzeba znaleźć dobrego, kreatywnego fryzjera i z wyprzedzeniem ustalić jaką fryzurę będzie miała panna młoda. Czasami kopie jej fryzury znajdują się także na głowach druhen, siostry lub sióstr i kuzynek. Pole do popisu jest spore. Nie wolno tylko zapominać, że elegancka fryzura jest uzupełnieniem kreacji panny młodej.

Tagi dla tego wpisu