725
Podziel się

W miarę już przyzwyczailiśmy się do wieczorów kawalerskich, na których mężczyźni piją na umór i bardzo często jeszcze zamawiają sobie striptizerkę, lub po prostu wybierają się do klubu ze striptizem. Wieczory kawalerski mają już dla nas naprawdę niewiele tajemnic i wiemy, czego się po nich spodziewać. Zupełnie inna sytuacja panuje w przypadku wieczorów panieńskich. Powstały one poniekąd z tego powodu, że w czasie, kiedy przyszły mąż bawi się w najlepsze i prawdopodobnie nie zachowuje się do końca poprawnie, wiele panien nie miało zamiaru siedzieć domu. Jest to w zupełności normalne, ale powstało poważne pytanie, co właściwie kobiety mają robić w czasie takich spotkań i jak to wszystko w ogóle ma wyglądać.

shutterstock_215009443Jak zwykle w przypadku pań, opinii jest mniej więcej tyle, ile pań na spotkaniu, a nawet więcej. Dlatego właśnie planowanie musi być tutaj naprawdę dobrze zorganizowane i musi wyglądać trochę inaczej, niż u mężczyzn. Pierwszym krokiem jest w ogóle ustalenie listy gości. Musi się tym zająć panna młoda, nawet jeśli to nie ona będzie główną organizatorką. Chodzi tu o to, że kobiece przyjaźnie są często nieprzechodnie i rożne panie mogą się po prostu nie znać. Będzie to problemem, ale do przeskoczenia właśnie dzięki sporządzeniu listy gości przez pannę młodą.

Kiedy będziemy już wiedzieli, kto się pojawi, trzeba bardzo dokładnie wypytać o oczekiwania. Jest to absolutnie konieczne z tego powodu, że najprawdopodobniej dostaniemy bardzo różne odpowiedzi, na podstawie których trzeba będzie dojść do jakiegoś status quo. Bez tego spotkanie na pewno będzie nieudane, ponieważ ktoś albo się będzie nudził, albo oburzał. Najważniejszym głosem będzie tutaj zdanie panny młodej. Niektóre z panien młodych chcą po prostu spotkania przy winie w miłym miejscu, gdzie będą wymieniały się historiami z dawnych podbojów miłosnych, albo po prostu sobie powspominają. Inne panny młode będą domagały się wyjścia na tańce, dużych ilości alkoholu, a nawet tancerzy erotycznych.

Wśród pań nie są raczej popularne dłuższe wyjazdy i w ogóle imprezy trwające więcej, niż jeden wieczór. Trzeba też pamiętać, ze to panie zwykle maja większy udział w planowaniu ślubu i muszą nie tylko w ostatnich dniach być na miejscu, ale muszą też być w dobrej kondycji.

Tagi dla tego wpisu