635
Podziel się

Wielu z nas organizując swoje ceremonie ślubne zastanawia się nad tym w jaki sposób przekazać rodzinie te bardzo radosne wieści. W zaproszeniu powinniśmy zawrzeć wszystkie ważne informacje dotyczące naszej wspólnej uroczystości.

Co powinno znajdować się w zaproszeniu?
Co powinno znajdować się w zaproszeniu?

Każdy z przyszłych małżonków pragnie, aby te szczęśliwe i jedyne w swoim rodzaju chwile dzielić z członkami swoich rodzin i ze swoimi najbliższymi. Ponieważ nie każdego możemy powiadomić o takich zamiarach osobiście powinniśmy dobrze i mądrze wybierać zaproszenia ślubne. Mimo, że część gości możemy powiadomić osobiście o ceremonii, powinniśmy wręczyć im także zaproszenia, w których wyraźnie będzie napisane o której i gdzie mają się stawić. Jeżeli zbyt jasno nie sprecyzujemy naszego zaproszenia możemy później otrzymywać wiele telefonów z prośbą o wyjaśnienie i doprecyzowanie miejsca ceremonii i tym podobnych spraw.

Bardzo ważne jest byśmy na zaproszeniu zaznaczali również, czy życzymy sobie aby nasi goście przychodzili z osobami towarzyszącymi, czy przyprowadzali swoje dzieci. Niektórzy bowiem z młodych nie życzą sobie obecności małych szkrabów biegających po sali, a także niektórzy nie wyobrażają sobie przyjść na taką imprezę bez osoby towarzyszącej. Podstawowymi informacjami jakie powinniśmy przekazać naszym gościom jest miejsce i czas ceremonii zaślubin w kościele, a także to czy są zaproszeni na wesele, a jak tak to gdzie ono się odbędzie. Nie wszyscy bowiem wyprawiają tak huczne wesele, by zapraszać na nie wszystkich gości zaproszonych na ceremonie w kościele, co jak wiadomo w dzisiejszych czasach wiąże się z ogromnymi kosztami, często pokrywanymi z kredytów.

Wedding (99)

Wypełnienie zaproszenia i treści jakie winny się w nich znajdować powinny być bardzo przemyślane przez przyszłą młodą parę, gdyż jeżeli nie zamieszczą tam wszystkich podstawowych i ważnych informacji mogą oni nawet na kilka godzin przed tą ważną ceremonią otrzymywać mnóstwo telefonów z banalnymi pytaniami, których normalnie być nie powinno.

Tagi dla tego wpisu