Jak zaskoczyć przyszłego pana młodego w wieczór kawalerski?

801
801
Podziel się

Organizacja wieczoru kawalerskiego zwykle należy do świadka, który powinien przyszłemu panu młodemu zapewnić niezapomniane atrakcje. Wszak wieczór kawalerski to ostatnia zabawa w stanie wolnym! Nie chodzi tu oczywiście o bezgraniczne używanie życia, ale o wesołą zabawę w męskim gronie, która pozwoli uczcić przyszłe wstąpienie w związek małżeński i pożegnanie się ze stanem kawalerskim. Trochę szkoda by było, jeśli wieczór kawalerski miałby się zamienić w zabawę, której nikt nie pamięta (znamy to z filmu Kac Vegas!).

Wieczór ten ma zostawić miłe wspomnienia na całe życia. Rodzaj wieczoru kawalerskiego warto dopasować do potrzeb pana młodego. Niektórzy są bardziej zabawowi i wolą spędzać godziny w dyskotece, inni woleliby uprawiać ulubiony sport, skoczyć na spadochronie, lub spędzić czas włócząc się górskimi szlakami. Świadek zwykle zna pana młodego na tyle, że jest w stanie domyślić się jego potrzeb. Jeśli nie – warto o nie zapytać!

Oto kilka propozycji, jak sprawić, by pożegnanie kawalera było wyjątkowe i przyniosło dużo radości:

  • Wybranie się na weekend w góry – opcję tę można tak zaplanować by zaspokoiła potrzeby każdego przyszłego pana młodego. Po pierwsze – panowie mogą wybrać się na górską wędrówkę, po drugie – mogą skorzystać w różnych atrakcji: jazdy quadem, gry w paintballa (świetnym pomysłem jest również wyprawa na paintaballa laserowego). Taka opcja zapewnia nie tylko dużo atrakcji w ciągu dnia, ale umożliwi także spokojne wieczorno-nocne biesiadowanie w męskim gronie. Oczywiście panowie mogą się także wybrać na potańcówkę – są one często organizowane w górskich miejscowościach turystycznych.
  • Wypad do nocnego klubu – to propozycja dla panów wymagających, a jednocześnie takich, którzy nie boją się dezaprobaty swojej narzeczonej (niektóre oczywiście chętnie się na taki przejaw wolności zgadzają). W klubie panowie mogą bawić się oglądając damski striptiz itp.
  • Ciekawym pomysłem może być również wyprawa do kasyna (oj, trochę tak jak w Kac Vegas) – przy odrobinie rozsądku, wyprawa ta może skończyć się jednak przyjemniej. W przypadku takiej wyprawy, warto ustalić sumę, jaką można przeznaczyć na grę, ponieważ złapany w sidła hazardu pan młody, może się nieco zapomnieć.
  • Wspaniałym i niezapomnianym wieczorem kawalerskim może być także zwykłe męskie spotkanie w domu pana młodego i świadka, męskie rozmowy, gry na konsoli, degustowanie alkoholi itp. Najważniejsze jest bowiem dobre samopoczucie przyszłego pana młodego i dobra zabawa.

Wyjątkowość wieczoru kawalerskiego można także podkreślić niebanalnym prezentem. Świetnym pomysłem prezentu dla odważnego pana młodego może być sfinansowanie mu skoku na bungee lub na spadochronie (oczywiście z instruktorem). Niektóre filmy zapewniają filmowanie skoku lub fotografowanie, dlatego też pan młody będzie miał zapewnioną pamiątkę. Z pewnością wielu panów ucieszy także możliwość jazdy eleganckim samochodem (np. Lamborghini) – taką atrakcję warto jednak zapewnić na początek wieczoru (potem może być już niebezpiecznie…). Inne pomysły na prezent to także: bilet na mecz ulubionej drużyny lub koncert, pamiątkowa koszulka, jeden z zabawnych gadżeciarskich upominków np. ze strony toys4boys.pl czy ministerstwogadzetow.pl

Tagi dla tego wpisu