Jesienne wesele

694
694
Podziel się

Jesień jest wymarzonym czasem na wesele

Jesień jest świetnym czasem na wesele- nie ma upałów, jest przyjemna pogoda, wokół są liście spadające z drzew i oszałamiające barwy liści. Wesela o tej porze roku są piękne i eleganckie, nie trzeba na nie wydawać tysięcy dolarów. Ubrania gości mogą być w kolorach jesieni – eleganckie brązy, beże, delikatne żółcie oraz czerwienie na pewno sprawią spore wrażenie.

Nakrycia stołów również mogą kolorem nawiązywać do jesiennych barw. Tematy rustykalne są polecane jesienią. Na początku jesieni można zorganizować wesele pod gołym niebem, w ogrodzie, ale nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie. Jeśli jest chłodno, to wesele musi być zorganizowane w sali lub restauracji.

Pod gołym niebem najlepiej bawić się, gdy jest ciepło i świeci słońce. Dekorację weselnej Sali można zrobić niedrogo – wystarczy zebrać liście, które spadły z drzew i zyskały piękne kolory. Weselny bukiet może być dziełem profesjonalnej florystki lub uzdolnionej artystycznie druhny. Podsumowując, wesele organizowane jesienią może być urokliwe i na dodatek o wiele tańsze.

shutterstock_139086089

Tagi dla tego wpisu