994
Podziel się

Zakup pierścionka zaręczynowego to przełomowy moment w każdy związku. Zakończenie jakby etapu poznawania partnera i początek wspólnego życia jako małżeństwo.

Wybór pierścionka to poważny krok w każdy związku i prawie zawsze traktowany jest jako pierwszy krok na wspólnej drodze życia. Jednak wraz z wyborem tego kawałka kruszcu rozpoczynają się wielkie przygotowywania do największego egzaminu partnerów, czyli do zorganizowania ślubu i wesela. Zwykle pierwszą decyzją dotyczącą tych wydarzeń jest wybór zaproszeń ślubnych. A takich jest praktycznie nieograniczona ilość.

W większości wypadków, przyszła para młoda decyduje się na skorzystanie z ogólnodostępnych wzorów zaproszeń ślubny w tradycyjnych sklepach z materiałami papierniczymi. Jednak, gdy młodym zależy na tym by ich zaproszenia ślubne były jedyne w swoim rodzaju, mogą zlecić wykonanie ich firmom zajmującym się tym profesjonalnie. W czasie projektowania zaproszeń ślubnych, często wykorzystywane są fragmenty wierszy lub nawet słowa, które przyszli małżonkowie sami ułożyli.

Jewelry & Accessory (17) Jeśli chodzi o stronę graficzną, zwykle używane są motywy kwiatowe lub zdobnicze by przyozdobić stronę z informacjami dla gości weselnych. Dość rzadko, ale się zdarza, że młodzi umieszczają na zewnętrznej stronie zaproszenia własne zdjęcia. Mogą to być zdjęcia zrobione u profesjonalnego fotografa specjalnie do tego celu lub archiwalne zdjęcia wykonane kiedy panna i pan młody byli wesołymi bobasami. Oczywiście należy wybrać także papier oraz dodatki w postaci na przykład wstążek utrzymujących zaproszenie w formie listu.

Ale to jest temat-rzeka, gdyż rodzajów papieru jest przeogromna ilość i warto poświęcić temu zupełnie osobny artykuł. Możliwości są praktycznie nieograniczone, no może tylko budżet i wyobraźnia mogą ściągnąć na ziemię przyszłych małżonków.

Tagi dla tego wpisu