Kwiaty w kościele podczas ślubu

826
826
Podziel się

Jewelry & Accessory (39)

Dekoracje kwiatowe kościoła

Wesele jest czasem radości, a cóż lepiej wyraża radość niż żywe, kolorowe kwiaty? Kwiatowych dekoracji nie może zabraknąć w kościele. Powinny znaleźć się w dużych wazonach, zdobić stroje gości, być w ręce panny młodej jako efektowny bukiet weselny. Dobrze, jeśli kolorystyka jest spójna, na przykład wszystkie bukiety są przygotowane w czerwieni oraz pomarańczowej barwie, błękicie i bieli czy bieli i czerwieni. Takie kolory są bardzo energetyczne i ożywiają wnętrze, nadając mu wesoły, optymistyczny charakter.

Flower (31) Poza tym kwiaty pięknie wyglądają oraz wspaniale pachną. Lepiej jednak nie tworzyć bukietów z lilii, które mają niezwykle intensywny i duszący zapach. Róże pachną delikatniej, a wyglądają równie pięknie. Kwiatowe girlandy między ławkami lub na kolumnach w kościele podkreślą radosny charakter weselnego dnia. Girlandy łatwo się mocuje i łatwo się je usuwa – dzień po weselu w kościele nie będzie śladu po girlandach. Wyglądają efektownie i wspaniale zdobią kościół. Girlandy kwiatowe można tworzyć z kwiatów, bluszczu, trawy i gałązek – ile osób, tyle wizji takich girland. W zimie można tworzyć wieńce z wierzbowych gałązek, ozdabiać drzwi wieńcami z gałązek i kwiatów, układać kompozycje z trwałych roślin.

Małe drzewka ustawione w narożnikach kościoła podkreślą odświętny charakter dnia. Wąskie, satynowe wstążki, zapinki, koronki – takie rzeczy na pewno przydadzą się do tworzenia kwiatowych dekoracji. Nie należy wyrzucać guzików, agrafek i różnych pasmanteryjnych drobiazgów, ponieważ mogą one tworzyć idealne wykończenie dekoracji, stając się podkreśleniem weselnej radości. Pięknie przystrojony kościół znakomicie będzie wyglądał na zdjęciach oraz filmie z uroczystości.

Tagi dla tego wpisu