811
Podziel się

Wybierając czas zawarcia związku małżeńskiego większość przyszłych małżonków decyduje się na miesiące później wiosny oraz lata.

Wspomniany czas to w zasadzie najlepsze rozwiązanie z wielu względów. Przede wszystkim nie trzeba się martwić o siebie i gości, gdyż wszystkie stroje będą lekkie i wygodne w czasie zarówno ślubu jak i wesela. Wiosną i latem zwykle pogodna jest bardzo przyjemna i nie będzie się trzeba obawiać niskich temperatur i ewentualnych problemów z przechowywaniem okryć wierzchnich. Ponadto w czasie wesela goście mogą odpoczywać przed salą weselną nie narażając się na opady śniegu czy zimny, porywisty wiatr.

Wedding (94) Jako dodatkową atrakcję w czasie zabawy weselnej można wykorzystać pokaz sztucznych ogni, co w czasie zimy i jesieni mogłoby być niemożliwe ze względu na niskie temperatury i ewentualne opady. Te miesiące pozwalają także korzystać z warzyw i owoców występujących głównie w tym okresie czasu, czyli smacznych pomidorów i ogórków gruntowych, truskawek czy czereśni. Wiosenne i letnie śluby i wesela sprzyjają także sesjom fotograficznym państwa młodych jak i zdjęciom wykonywanych przez samych gości w trakcie i po ceremonii zaślubin.

Fakt letniego czasu można także wykorzystać podczas przekazywania zaproszeń ślubnych w czasie spotkań rodzinnych jak i pośród przyjaciół. Można spotkać się w parku lub specjalnie przygotowanej sali, w której zgromadzimy wszystkich najbliższych i przekażemy im specjalnie przygotowane na ten czas zaproszenia ślubne wraz z małymi prezentami dla przyszłych gości. Jako podarki możemy wykorzystać koszyki sezonowych owoców pośród których fantazyjnie będą przybrane zaproszenia ślubne. Tak zaproszeni goście weselni, z pewnością chętniej przybędą by razem z państwem młodych cieszyć się tą wyjątkową uroczystością.

Tagi dla tego wpisu