787
Podziel się

Dla wielu ludzi ślub nie może obyć się bez wystawnego przyjęcia weselnego. Niejedna para młoda wołałaby cichą uroczystość w kościele czy urzędzie, skromny poczęstunek dla gości i wyjazd w podróż poślubną.

shutterstock_116222047Niestety często presja rodziny zmusza ich do zmiany swoich planów i marzeń i urządzają oni wystawne przyjęcie dla weselnych gości. Takie przyjęcie to cala masa kosztownych przygotowań. Począwszy od rezerwacji sali na rozsyłaniu ślubnych zaproszeń kończąc. Skoro już musimy urządzać przyjęcie to pragniemy by było ono niezapomniane przez naszych gości. Więc szukamy odpowiedniego lokalu, dekoratora wnętrz, ekipy kucharskiej, oprawy muzycznej, kamerzysty i fotografa.

Do tego musimy pamiętać, ze wszystko to należy zrobić z odpowiednim wyprzedzeniem. Niektóre najbardziej oblegane lokale zarezerwowane są rok, a nawet dwa lata wprzód. Z tego powodu warto zacząć właśnie od rezerwacji lokalu. Możemy zarezerwować restaurację oferującą nam kompleksowe usługi jak dekoracja wnętrza, oprawa muzyczna, usługi gastronomiczne i cukiernicze.

Możemy także wynająć pustą salę i zlecić jej aranżację firmom specjalizującym się z urządzaniu przyjęć weselnych. To także musimy zrobić z odpowiednim wyprzedzeniem, bowiem firmy takie mają coraz więcej zwolenników, a co za tym idzie i pracy. Coraz więcej takich firm decyduje się także na pomoc w wyborze odpowiednich zaproszeń ślubnych lub projektowanie własnych.

Często projektują też zaproszenia na indywidualne zamówienia. Z racji ogromnego wyboru zaproszeń ślubnych na rynku wiele par decyduje się na projekt swoich własnych, niepowtarzalnych zaproszeń, z własnym tekstem i już wydrukowanymi konkretnymi danymi, takimi jak imiona i nazwiska narzeczonych oraz data i miejsce ślubu. Zlecenie organizacji ślubu wyspecjalizowanej firmie pozwala na unikniecie wielu przedślubnych stresów.

Tagi dla tego wpisu