807
Podziel się

Często tak w życiu bywa, że pewne rzeczy dzieją się pomimo innych naszych planów. Może to być odwołanie planowane urlopu z powodu chmury pyłu wulkanicznego, ale może to być także przyspieszenie daty ślubu. Zwykle zmiana terminu tego drugiego spowodowana jest zbliżającym się czasem narodzin dziecka. W większości takich wypadków przyszli małżonkowie chcą, by uroczystość zaślubin jak i wesele odbyły się zanim jeszcze oznaki nowego człowieka są widoczne.

Jednak fakt zmiany pory tych uroczystości na miesiące zimowe, wcale nie musi być problemem. Otóż jeśli mamy zakupione stroje wystarczy dokupić do nich pasujące okrycia wierzchnie i ciepłe buty. Ciekawym rozwiązaniem jest także bolerko z długim rękawem, by odsłonione ramiona nie wywołały później kataru. Możemy także spróbować pobawić się dodatkami związanymi z porą roku, czyli kryształkami symbolizującymi sople lodu. Kolczyki czy spinki do mankietów z użyciem kryształu górskiego, czy nawet kamieniami Swarowskiego dodadzą uroku i ciepła.

Object (31)

Podobne dodatki można zastosować w sali weselnej, używając kryształowych kieliszków, montując żyrandole z kamieniami. Światło odbijające się w kamieniach nadadzą wyjątkowego nastroju i uroku całemu przyjęciu. Jednak nie musimy się ograniczać jedynie do wystroju wnętrz i dodatków do stroju. Ciekawym rozwiązaniem byłoby dodanie kilku drobnych sztucznych kryształów do zaproszeń ślubnych.

Przygotowanie takiego zaproszenia, nie tylko pozwoli docenić gościom pomysłowość młodej pary, ale także być może wykorzystać zamysł we własnych kreacjach weselnych. Zaproszenia ślubne nawet wysłane dość późno z nową krótszą datą przybycia, a jednak wykonane tak oryginalnie, będę z pewnością odbierane jako dowód opanowania i właściwego przygotowania wszystkich aspektów uroczystości weselnych.

Tagi dla tego wpisu