Szczupła i piękna panna młoda

518
518
Podziel się

Każda panna młoda chce być szczupła

Stres oraz duża ilość pracy przytłacza pannę młodą. Sporo jest przygotowań przed najważniejszym dniem w życiu. Część panien młodych nie ma ochoty na jedzenie. Część natomiast zajada stres i stara się zapomnieć o ważnej życiowej zmianie. Panny młode jedzą słodycze oraz śmieciowe jedzenie, które na pewno nic dobrego im nie przynosi. Jednocześnie stresują się i chcą wyglądać pięknie. Wystarczy jednak stosować pewne zasady, aby nie przytyć i wyglądać pięknie w dniu ślubu i wesela. Zasady należy zacząć stosować nie później niż miesiąc przed weselem.

Po pierwsze woda, woda i jeszcze raz woda

Przyszła panna młoda powinna pić dwa i pół litra wody dziennie. Woda zabija apetyt, sprawia, że organizm jest oczyszczony, a panna młoda czuje się o wiele lepiej i lżej. Nawilżony organizm jest zdrowszy, cera piękniejsza, cellulit znika, poprawia się trawienie, znikają ciemne podkowy pod oczami. Osoba pijąca dużo wody czuje się syta. Butelkę wody trzeba mieć przy łóżku. Przed snem wypić trzeba pół butelki. Przed każdym posiłkiem należy wypić pół butelki. Wodę trzeba mieć przy sobie i popijać ją przez cały dzień.

Po drugie, codziennie należy spacerować co najmniej przez dziesięć minut na świeżym powietrzu. Organizm będzie dotleniony, a cera piękniejsza.

shutterstock_82840129

Po trzecie należy jeść jedzenie w małych porcjach, często, cztery-pięć razy dziennie. Koniecznie powinna to być kasza, warzywa, małe porcje mięsa. Co 3-4 godziny trzeba zjeść małą przekąskę. Takie porcje są lepiej przyswajane i szybciej trawione. Najlepiej mieć stałe pory posiłków – jeść o 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 i 22.00. Porcje nie powinny być większe niż wnętrze dłoni i nie grubsze niż dłoń.

Po czwarte jedz zdrowo. Posiłek powinien zawierać protein, węglowodany oraz owoce. Konieczne są napoje proteinowe, jabłka, serek wiejski, jogurt. Warto zjeść mały kawałek kurczaka bez skóry oraz małą sałatkę, ryż, kaszę, warzywa. Raz dziennie można nagrodzić siebie małą porcją makaronu, lodem lub czekoladką. Porcje nagród powinny być małe, ale nagroda jest najlepszym motywatorem dla każdej osoby.

Przestrzeganie powyższych zasad sprawi, że organizm będzie oczyszczony, a panna młoda schudnie, nawet nie wiedząc kiedy. Idealnie będzie, jeśli młoda mężatka podporządkuje się tym zasadom i będzie im wierna. Na pewno zyska na tym, zachowa sylwetkę i nie roztyje się. Polecamy rozwagę i utrzymanie pięknej sylwetki przez całe życie.

Tagi dla tego wpisu


Join the Conversation