884
Podziel się

Udany ślub to spełnienie marzeń każdej kobiety i o dziwo również kilki mężczyzn.

Dla osób, które nie jedno widziały często może się to wydawać niemożliwe lub bardzo mało prawdopodobne. Ale jeśli włożymy w to sporo pracy i serca, będzie to wyjątkowa uroczystość, taka jaką sobie zaplanowaliśmy i ułożyliśmy w głowach przez ostatnie kilka lat. Pierwsza czynność po podjęciu decyzji o ślubie, to ustalenie daty ceremonii w kościele i wynająć salę weselną. Czynności te robimy jako pierwsze, gdyż czas oczekiwania może być naprawdę długi. Zwykle jest to ok. 18 miesięcy wcześniej, ale zdarza się nawet ze 2 i pół roku. Najczęściej wybieranymi miesiącami są miesiące letnie, ze względu na sprzyjającą aurę jednak również miesiące jesienne i zimowe nie są zupełnie odrzucane.

Wedding (192) W następnej kolejności zajmujemy się strojem dla Panny i Pana Młodego, bo terminy u dobrego krawca to również dość długi czas oczekiwania. Potem przychodzi czas na zaproszenia ślubne, bo wkrótce przyjedzie czas, żeby potwierdzić właścicielom sali i organizatorom cateringu ilość gości. Wybór zaproszeń ślubnych to dość mozolna praca, gdyż wybór tego najpiękniejszego może zająć naprawdę dużo czasu, a dostępnych projektów, rodzajów papieru, jego koloru, faktury jest cała masa. W większości wypadków młodzi przekazują zaproszenia ślubne osobiście; zwłaszcza jeśli najbliżsi mieszkają niedaleko. Jednak do reszty członków rodziny i przyjaciół zaproszenia ślubne najczęściej przesyłane są pocztą.

Po zaproszeniach trzeba wybrać jeszcze fotografa, samochód oraz potrawy na poczęstunek weselny. Jeśli przygotowania do łubu rozpoczniemy odpowiednio wcześniej i dobrze się zorganizujemy, nasz ślub i wesele będą realizacją marzeń, które w sobie nosiliśmy przez wiele lat, zanim pojawił się ten ktoś wyjątkowy.

Tagi dla tego wpisu