1010
Podziel się

Jedną z najważniejszych części wesela są bardzo ogólnie rozumiane dekoracje. Podkreślają one wyjątkowość tego dnia i są w ogóle elementem przepychu, który w tym dniu jest nieodzowny. Najwięcej czasu spędzimy na planowaniu drobiazgów, ale część rzeczy to drobiazgi w rozumieniu wielkości udziału w samym fakcie zaślubin, ale ich koszt oraz rozmiar może już być niebagatelny.Dwie obrączki

Pierwszym takim drobiazgiem będzie kościół lub kaplica, w której dojdzie do ślubu. Kościół to kościół, ale właściwy wybór pod tym względem może oznaczać znacznie bardziej udane wesele, a przynajmniej lepsze z niego wspomnienia. W cenie są przede wszystkim kościółki małe lub położone w pięknych miejscach. Zakładamy tu oczywiście, że mają one się czym estetycznie pochwalić. Najlepiej jest, jeśli uda nam się skorzystać z kościoła, w którym jedno z małżonków otrzymało któryś z ważnych sakramentów, albo ślub brali teściowie. Jest to potem bardzo przyjemny smaczek.

Inny z większych drobiazgów to samochód, którym pojedzie się do ślubu. Większość par nie ma tutaj jakichś wielkich wymagań i pragnie tylko, by był ładny. Możemy oczywiście pójść za taką opcją minimalistyczną i wtedy najważniejsze będzie zadbanie o odpowiednie tablice rejestracyjne i trochę baloników, ewentualnie bukiet kwiatów na maskę. Zapomnijmy o podczepianiu puszek i tym podobnych rzeczy do zderzaka, ponieważ wygląda to dobrze tylko na filmach.

W kwestii samochodu możemy się jednak trochę bardziej postarać. Jeśli ślub będzie odbywał się w ciepłych miesiącach, warto jest zainwestować w jakiś stary, zabytkowy kabriolet. Krótka wycieczka do kościoła i z kościoła nie jest bardzo droga, a przygoda jest wspaniała. W chłodniejsze miesiące można wybrać limuzynę w amerykańskim stylu. To też żaden majątek, a wygląda to naprawdę profesjonalnie.

Tagi dla tego wpisu