832
Podziel się

To, że na wesela zapraszane są całe rodziny to nie jest nic dziwnego, w końcu na zaproszeniach ślubnych wymieniamy zarówno tych dorosłych jak i ich dzieci. Zatem jeśli mamy mówić tutaj o dzieciach to warto się zastanowić na tym tematem. To nie jest jeszcze w Polsce aż tak popularne jak to staje się modne powoli na Zachodzie. Mianowicie na tego typu przyjęciach weselnych organizowane są różnego rodzaju animacje dla małych dzieci.

shutterstock_38990653

Pytanie jednak pozostaje czy to faktycznie jest aż tak potrzebne, czy może jednak warto zaufać innowacjom i wypróbować ta metodę na swoim weselu. W Polsce dopiero powstają takie firmy, które mają za zadanie zająć się małymi dziećmi. Jest to o tyle dobre, bo mamy pewność, że dzieci nie będą się męczyć wśród dorosłych, którzy oczywiście chcieliby się wytańczyć a także najeść i porozmawiać z dawno niewidzianą rodziną. Jak wiadomo wtedy dzieci się nudzą, torcie potańczą, ale generalnie muszą być ciągle pod kontrolą. Wynajęcie takiego animatora może im przynieść sporo rozrywki.

shutterstock_71893447A dorośli będą mogli spokojnie zająć się swoimi sprawami i dobrą zabawą. Jednak istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że wszelkie zabawy, które będą organizowane dla nieletnich mogą za również silnie przykuwać uwagę ich rodziców i niektórych dorosłych. Co za tym idzie wesele może się nie skupić na tym co ważne, czyli na parze młodej, a na totalnej innowacji, bo przecież ktoś to pierwszy raz widzi na weselu, żeby dzieci robiły jakieś konkursy, malowały coś, czy robiły dziecięce wywiady z kamerą na pamiątkę pary młodej.

Jedno jest pewne – pomysł jest, jednak trzeba kilku lat doświadczeń by wiedzieć, czy to faktycznie stuprocentowo się sprawdzi. Zawsze można się popytać bliskich, którzy mają młode dzieci, czy powierzyliby swoje dzieci pod opiekę takiej niani- animatorce na godziny zabawy.

Tagi dla tego wpisu