693
Podziel się

Obrączki ślubne jako symbol wiecznej miłości małżonków są niezwykle ważnym, jeśli nie podstawowym elementem wszystkich przygotowań.

Przyszli państwo młodzi podejmując decyzję o wyborze obrączek kierują się wieloma względami. Oczywiście w większości wypadków, podstawowym wykładnikiem jest budżet jaki możemy na ten cel przeznaczyć. Jeśli młodzi nie dysponują dużą ilością pieniędzy można się zdecydować na tradycyjne obrączki wykonane ze złota z wygrawerowanymi słowami od ich wewnętrznej strony. Koszt takich obrączek i grawera nie będzie zbyt wielki, ale będą to jedyne obrączki w swoim rodzaju.

3_28 Jeżeli przyszli małżonkowie mają większy budżet, mogą wybrać się do jubilera, który wykona specjalnie dla nich obrączki z wybranego kruszcu. W ostatnich latach bardzo popularne zrobiło się białe złoto, dużo droższe od wszystkim znanego żółtego złota. Podobnie, ogromnie na popularności zyskały obrączki będące połączeniem białego i żółtego złota. Obrączki ślubne, nie zbyt często mają dodawane niewielkie kamienie szlachetne, ale najczęściej stosowane jest to tylko w przypadku obrączki dla panny młodej, tak by pasowała do pierścionka zaręczynowego.

Wybrane obrączki, a dokładniej ich elektroniczny obraz często jest używany przez przyszłych państwa młodych na zaproszeniach ślubnych, przekazywanych do wszystkich gości. W większości wypadków zaproszenia ślubne są drukowane w dwóch formach tj. dla gości, którzy będą uczestniczyć tylko w ślubie i dla gości, których chcemy mieć obok siebie w czasie zaślubin i wesela.

Obrączki to symbol nowego wspólnego początku, pary ludzi, którzy obiecują sobie, że spędzą resztę życia razem bez względu na przeciwności losu. Z tej przyczyny ich wybór powinien być dokonany z pełną rozwagą i spokojem.

Tagi dla tego wpisu