1093
Podziel się

Obrączki są symbolem miłości, wierności oraz szacunku obojga małżonków. Wręczają sobie je podczas pięknej i wyjątkowej uroczystości ślubnej wypowiadając słowa przysięgi, które mają już do końca życia ich oboje obejmować. Jednak zanim do tego momentu dojdzie, trzeba dokonać odpowiedniego zakupu.

Jeszcze istnieje swego rodzaju tradycja, że obrączki kupowane są przez pana młodego. Jednak coraz częściej się zdarza tak, że narzeczeni razem przechadzają się od jubilera do jubilera przeglądając kolejne wzory i przymierzając coraz to nowsze kółeczka na palce. Jedni wybierają sobie tradycyjne modele. Czyli z czystego złota gładkie jedynie z wygrawerowanymi napisami wewnątrz obrączek. Najczęściej grawerowane są imiona pary młodej oraz data ślubu. Ale oczywiście jest to rzecz gustu i kwestia specjalnego życzenia i zamówienia.

Jewelry & Accessory (38)Inni znowu zamawiają obrączki wykonane z białego złota, które jest droższe od pierwszej wymienionej opcji. Jednak niektórzy zdecydowanie bardziej wolą ten koloryt złota. Istnieje wiele wzorów obrączek, jedne posiadają grawer na zewnętrznej części, inne znowu posiadają kształt sygnetu. Są szerokie oraz wąskie, a niektóre znowu są wysadzane niewielkimi diamencikami. Tak naprawdę prócz takiej możliwości jaką oferuje jubilerski rynek zostaje jeszcze kwestia jakie koszta na ten cel jesteśmy w stanie przeznaczyć. Jak wiadomo ceny są naprawdę niezwykle zróżnicowane.

Jeśli już jednak dojdzie do zakupu tych ważnych obrączek pozostaje już jedynie wysłać zaproszenia ślubne na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego i dalej przygotowywać się do tego wyjątkowego dnia. A po całych uroczystościach obrączki pięknie się będą prezentować na serdecznych palcach obu dłoni, symbolizując dozgonną i wzajemną miłość małżonków.

Tagi dla tego wpisu