723
Podziel się

Jedną z najważniejszych spraw, które trzeba stosunkowo wcześniej załatwić jest wynajęcie samochodu, którym państwo młodzi będą mieli podjechać do kościoła a potem na uroczystość weselną.

Jedno jest pewne, że są z tego wyjścia jak z każdego dylematu co najmniej dwa proste rozwiązania. Albo młodzi wolą zaoszczędzić pieniążki, które poszłyby na wynajęcie samochodu i wydać je na inne cele. W takim przypadku proszą kogoś z rodziny lub znajomych oczywiście posiadaczy stylowego auta, czy za niewielką opłatą podwiozą ich do ślubu.

Drugą opcja bardzo często wybieraną jest jednak wynajęcie auta przez prywatną firmę. Jednak trzeba się liczyć już w tej sytuacji, że w zależności od wielkości miasta, a także od marki samochodu, koszty wynajęcia będą bardzo zróżnicowane. Czy to będzie stylowy Mercedes, czy może jednak ktoś chce pojechać do ślubu wybierając Cadillaca.

indeks

Inni znowu są totalnymi pasjonatami zabytkowych samochodów pochodzących z lat trzydziestych albo czterdziestych ubiegłego wieku. Najczęściej to pan młody jest tutaj decydującą osobą w tych sprawach, choć nierzadko się zdarza, że to na przykład panna młoda jest większą pasjonatką motoryzacji aniżeli jej przyszły mąż. Oczywiście wybór samochodu, którym młodzi mają się udać na swoją najważniejszą w życiu uroczystość najczęściej uzależniony jest od dwóch kwestii.

Pierwszą kwestią są oczywiście finanse, które na spełnienie marzeń w tego typu sprawie wymaga sporego poświęcenia. Natomiast drugą sprawą jest moda, która obecnie panuje na rynku ślubnym. Można bowiem zauważyć chociażby, że obecnie panuje trend na zabytkowe samochody, bądź nawet samochody, które jeździły w słynnych latach PRL-u, a w odstawkę gwałtownie odeszły amerykańskie limuzyny, które przecież robiły największą furorę w latach dziewięćdziesiątych.

Tagi dla tego wpisu