1011
Podziel się

Panuje obecnie moda na rezygnacje profesjonalnych usług fotograficznych w czasie wesela. Czasami jest to całkowita rezygnacja z kręcenia filmu, wykonywania specjalnej sesji zdjęciowej dla nowożeńców i w ogóle z wykonywania profesjonalnych fotografii w czasie uroczystości i zabawy. Filmy znikają już powszechnie, co zazwyczaj nie jest dla nikogo większą stratą, gdyż szczerze mówiąc, mało kogo przecież takie filmy interesowały. Były one raczej klasycznymi pułkownikami nie ruszanymi potem przez lata. 

para młoda

Znacznie częściej organizuje się specjalne sesje fotograficzne, w czasie których tworzy się naprawdę fajne pamiątki. Zdjęcia robi się w ciekawych lokalizacjach ,rzadko w okolicach kościoła, a udział w nich biorą przede wszystkim młodzi i czasami ich najbliżsi przyjaciele. Zdjęcia z takiej sesji są potem najczęściej podstawą do wykonania specjalnej fotoksiażki, która niemal zawsze prezentuje się naprawdę imponująco.

Cały czas standardem jest jednak udział fotografa w uroczystości. Nie musi być on jakoś specjalnie widoczny: jest to seria zdjęć przed kościołem i w trakcie trwania uroczystości ślubnej, uwiecznienie przybyłych gości, kilka zdjęć portretujących co ładniejsze dekorację , a potem skrótowy zapis fotograficzny z zabawy weselnej. Para młoda odbiera zwykle takie zdjęcia w formie albumu lub zgrane na płytę kompaktową jako licząca sobie całkiem sporo pozycji prezentacja z wesela. Jest to wygodne, ponieważ skopiowanie takiej płyty to kwestia kilku minut.

Tagi dla tego wpisu