Zaproś gości elegancko

741
741
Podziel się

Własnoręcznie przygotowane ślubne zaproszenia

Zaproszenia ślubne można kupić, zamówić lub przygotować własnoręcznie. Ten ostatni sposób jest coraz modniejszy oraz polecany. Zaproszenia ślubne wiele mówią o parze młodej,  jej oczekiwaniach i charakterze. Mogą być zdobione zdjęciami obrączek, sukni, pary młodej lub obrazkiem z romantycznego filmu. Jeśli na przykład planowane jest wesele na plaży, to zaproszenie może zdobić motyw plaży.

shutterstock_76110913Jeśli organizowane jest na egzotycznej wyspie to motyw palmy będzie jak najbardziej na miejscu. Zaproszenia mogą mieć różnorodną kolorystykę od bieli poczynając na smolistej czerni kończąc. Mogą je zdobić naklejki, aplikacje, kawałki koronki, fragmenty suszonych kwiatów, grafika komputerowa – ilu twórców, tyle wizji tego małego prostokątnego kartonika. Wiele możliwości mają twórcy zaproszeń. Pamiętać jednak należy, że zaproszeń trzeba przygotować sporo, często nawet 200, dlatego albo za ich przygotowanie zabrać trzeba się nawet rok przed ślubem, albo przygotować projekt i zlecić ich druk profesjonalnej firmie.

To jest wybór pary młodej i kwestia jej czasu oraz priorytetów. Zaproszenia są ważne, ale nie są jedyną rzeczą związaną z przygotowaniem wesela. Poza tym trzeba je wysłać przynajmniej na dwa-trzy miesiące przed ślubem, aby goście mogli się przygotować do tej podniosłej chwili. Zaproszenia można przygotować w domu, na komputerze i zrobić to niewielkim kosztem, inwestując czas i kupując kolorowy toner do drukarki. Droższe będzie ich rozesłanie do gości – koperty i znaczki kosztują. Jeśli część zapraszanych osób mieszka w pobliżu to eleganckie będzie osobiste wręczenie zaproszeń.

Unikatowe zaproszenie

Zachęcamy do tworzenia autorskich zaproszeń ślubnych, eleganckich i wyjątkowych, spersonalizowanych zgodnie ze stylem młodej pary. Inspiracji można szukać wszędzie, ale pamiętać należy, że to bezwzględnie powinno być Twoje jedyne, wyjątkowe, unikatowe zaproszenie ślubne. Żadne zaproszenie kupione w sklepie nie dorówna unikatowemu zaproszeniu przygotowanemu z myślą o gościach przez młodą parę.

Tagi dla tego wpisu