1648
Podziel się

Żadne wesele, żaden ślub w żadnym wypadku nie może się odbyć bez wcześniejszego wyprawienia parze młodej wieczoru kawalerskiego oraz wieczoru panieńskiego. Jak wiadomo tym zajmują się w stu procentach świadkowie, i to organizują oni w przysłowiowy sposób od a do z cały komplet rozrywek, jaki ma rzekomo czekać jeszcze narzeczonych a niebawem przyszłych małżonków w ostatni wieczór wolności.

Jak wiadomo, przyszła panna młoda na ten wieczór zaprasza wszystkie znajome jej kobiety, które mają pomagać jej w pożegnaniu z wolnością i bycia panienką. Zatem to, że się utarło, że wypisuje i wysyła się jedynie zaproszenia na ślub i wesele, to trzeba wziąć pod uwagę, że również należy powysyłać zaproszenia do odpowiednich osób na wieczór panieński. Na nich zwykle są odjazdowe i zabawne motywy, a także wierszyk lub tekst, który ma zachęcać jak najbardziej do wzięcia udziału w zabawie.

shutterstock_71893447

Najlepiej jest je wręczyć osobiście każdej pani z osobna. Teoretycznie jeśli to ma być całkiem spokojna domówka, to można to wręczyć około dwa tygodnie przed przewidzianą imprezą. Jednak jeśli zapowiada się całonocna impreza w jakimś klubie, w którym trzeba dokonać rezerwacji, to takie zaproszenia powinno się wręczyć dużo wcześniej nawet do miesiąca przed planowanym wieczorem panieńskim. Wiadomo wszystkie przyjaciółki jak i kuzynki czy siostry, muszą ten wieczór zarezerwować tylko i wyłącznie dla przyszłej panny młodej.

W końcu nie ma nic przyjemniejszego, niż jak fakt, że na ten świetny i obiecująco wyglądający wieczór stawią się wszystkie zaproszone kobietki. Zwykle takie osoby wcześniej tez chcą ustalić czy kupują prezent dla panny młodej razem, czy każda osobno, to też za tym przemawia, aby stosownie wcześniej poręczać zaproszenia. W końcu szykują się pikantne wspomnienia, które będą tylko babską tajemnicą.

Tagi dla tego wpisu