799
Podziel się

Zaproszenie ślubne to bardzo ważny aspekt w organizacji każdej ceremonii ślubnej. Powinniśmy poświęcić bardzo dużo czasu na wybór odpowiedniego wzoru i tekstu do naszego zaproszenia.

Jednak więcej czasu winniśmy poświęcić temu, by zastanowić się nad konkretną liczbą gości jakich chcemy zaprosić na naszą uroczystość. Ślub jest ważnym wydarzeniem, które chcemy dzielić z najważniejszymi w naszym życiu ludźmi, z osobami nam bliskimi dzięki którym będziemy się czuli jeszcze lepiej. Szczęście jakie czujemy podczas tego dnia powinno emanować również z naszych gości, którzy również będą odczuwać radość z tego, że dwoje ludzi wstąpiło na wspólną drogę życia. Jednak zapraszając gości powinniśmy rozpatrzeć to czy życzymy sobie dzieci na naszej imprezie, czy chcemy aby młodzież przychodziła z osobami towarzyszącymi.

Dla rodzin możemy oczywiście wystawiać jedno zaproszenie, jednak gdy chcemy zaprosić jedno z ich dzieci z osobą towarzyszącą winniśmy wysłać już oddzielne zaproszenie. Kwestia zaproszeń ślubnych jest bardzo ważna, nie powinniśmy zostawiać jej na ostatnią chwile. Już od początku organizacji winniśmy określić liczbę naszych gości, przynajmniej orientacyjne, by zamówić salę na określoną liczbę osób. Zaprosić powinniśmy przede wszystkim rodzinę, która będzie cieszyć się naszym szczęściem, ale również osoby dzięki, którym nasz związek by nie istniał, a więc na przykład znajomych, którzy nas poznali, czy też przyjaciół dzięki którym przetrwaliście trudne chwile.

To właśnie dla tych ważnych osób winny być przeznaczone wszystkie zaproszenia, a nie dla osób, które będą udawać, że się cieszą, albo będą się cieszyć tylko i wyłącznie z tego, że będą mieć darmową wyżerkę i imprezę. Kwestie gości trzeba zawsze przemyśleć poważnie, podczas każdego etapu organizacji tej ważnej ceremonii jaką jest ślub.

Tagi dla tego wpisu