Zaproszenia ślubne wykonane własnoręcznie

778
778
Podziel się

Jeśli ktoś przygotowuje się do ślubu, a jednocześnie, wbrew pozorom, ma w miarę dużo wolnego czasu, to może się pokusić o wykonanie niektórych elementów znacznie mniejszym kosztem, a do tego z pewnością efekt będzie zachwycający. Między innymi chodzi tutaj nie tylko o ograniczenie wydatków, ale również o wykonanie czegoś samodzielnie, dzięki czemu ślub i wesele wydawać się będzie o wiele atrakcyjniejsze i piękniejsze, a i goście z pewnością będą mile zaskoczeni jeśli wykonamy coś samemu. Prawie pewne jest to, że nie wyrzucą tego typu elementu ze względu na szacunek dla pracy danej osoby oraz z faktu, że jest to naprawdę ładne i urocze.

shutterstock_59251606

Należy jednocześnie przyznać, że wśród owych samodzielnie wykonywanych elementów ślubnych przede wszystkim znajdują się zaproszenia ślubne, niektóre dekoracje weselne, pamiątkowe gadżety/bibeloty dla gości, prezenty dla rodziców z podziękowaniami za wychowanie i pomoc w przygotowaniach ślubnych, ale również serwetki, sztuczne kwiatki na stoły, jakieś origami i wiele innymi. Opcji jest tutaj wręcz całe mnóstwo. Poza tym należy zaznaczyć, że materiał do wykonania poszczególnych elementów nie jest drogi, a przy hurtowym zakupie, jak właśnie w przypadku zaproszeń, serwetek czy kwiatków bądź pudełek na gadżety itp., z pewnością koszty będą jeszcze mniejsze.

3_9Naturalnie potrzebny jest do tego czas, zapał i dużo cierpliwości. Niezwykle ciekawe i cudowne efekty uzyskać można wykorzystując różnego typu styl decoupage. Można na przykład wspomóc się często organizowanymi kursami w tym względzie bądź podręcznikami i albumami do pracy samodzielnej, których jest coraz więcej na rynku. Zaproszenia ślubne wykonane samodzielnie na pewno zaskoczą wszystkich gości i wręcz ich zachwycą, a i frekwencja gości na naszym weselu będzie z pewnością większa.

Tagi dla tego wpisu